Nowa 3
55-330 Pisarzowice
Pon-Sob 8.00-18.00

POMPY CIEPŁA

Zajmujemy się sprzedażą, instalacją oraz konserwacją nowoczesnych systemów ogrzewania. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie prac. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta. Prowadzimy montaż pomp ciepła o różnym użyciu: do CWU oraz CO. Wykorzystujemy zróżnicowane urządzenia (Monoblok, Split oraz All-in-one) od renomowanych producentów, np. Panasonic i Retenso. Dobierzemy właściwy sprzęt do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu w sprawie cen urządzeń, ich instalacji oraz serwisu.

Dlaczego warto zamontować pompy ciepła?

Współczesna technologia dynamicznie się rozwija. Na rynku dostępne są zróżnicowane urządzenia, które używane są do stworzenia komfortu termicznego w domach. Mogą być do tego wykorzystywane pompy ciepła do CO. Charakteryzują się równomiernym rozprowadzaniem ogrzewania w pomieszczeniach. Są cenionym rozwiązaniem, ponieważ zapewniają stabilną temperaturę we wnętrzach.

Sprzedaż

Pompy ciepła do CWU odpowiadają za dostarczenie gorącej wody użytkowej do łazienek i kuchni. Ich montaż i regularny serwis gwarantuje brak konieczności jej samodzielnego podgrzewania.

Obie opcje są przyjazne dla środowiska oraz mogą obniżać koszty eksploatacji, dlatego z każdym rokiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli domów.

Rodzaje pomp ciepła

Zajmujemy się montażem zróżnicowanych modeli. Typ pompy ciepła dobieramy indywidualnie. Proponowana cena zawsze jest konkurencyjna. Oferujemy instalację modelu Monoblok, który jest hermetycznie zamknięty. Jego prosta budowa oraz mniejsza ilość czynnika chłodniczego przekładają się na łatwość montażu i efektywność działania.

Pompy ciepła Split charakteryzują się podzielonym układem chłodniczym. Umożliwia to większą elastyczność w instalacji oraz serwisie, a także minimalizację hałasu wewnątrz budynku. Dzięki temu rozwiązaniu systemy są wyjątkowo efektywne energetycznie.

Urządzenia typu All-in-one wyróżniają się integracją wszystkich komponentów systemu w jednej jednostce. Upraszcza to instalację i zmniejsza zajmowaną przestrzeń. Łączą w sobie funkcje urządzeń do CO i CWU.

Doświadczenie w montażu i serwisie pomp ciepła

Każdy produkt powinien być profesjonalnie zakładany oraz regularnie konserwowany. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy montaż pomp ciepła do CO i CWU przeprowadzany jest efektywnie, co gwarantuje ich długotrwałe działanie. Regularne kontrolowanie urządzeń jest niezbędne do utrzymania ich efektywności energetycznej i przedłużenia żywotności. Wszyscy Klienci mogą również liczyć na kompleksowy serwis pomp ciepła. Zapobiega on nagłym awariom, zapewniając ciągłość działania systemu oraz optymalizację zużycia energii.

Jeśli zainteresowały Państwa nasze rozwiązania do CO i CWU, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, także te dotyczące serwisu.