Nowa 3
55-330 Pisarzowice
Pon-Sob 8.00-18.00

FOTOWOLTAIKA

Zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami wytwarzania energii wzrasta z każdym rokiem. Instalacje fotowoltaiczne cieszą się coraz większą popularnością. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i profesjonalnym montażu modułów. Zapewniamy Klientom wydajność i niezawodność systemów. Oferujemy produkty renomowanych firm, takich jak Hyundai, Huawei i Risen, oraz szeroki wybór artykułów.

Profesjonalna sprzedaż i montaż fotowoltaiki

Zdajemy sobie sprawę, że instalacja paneli słonecznych to inwestycja na lata, dlatego zależy nam, aby była wykonana z najwyższą starannością. Wykwalifikowani pracownicy, posiadający bogate doświadczenie, przeprowadzą prace w sposób szybki, ale profesjonalny. Każdy montaż fotowoltaiki jest wykonywany po uwzględnieniu specyfiki wybranego miejsca i potrzeb Klienta.

Sprzedaż

Moduły

Inventery

  • HYUNDAI
  • RISEN
  • Q.CELLS
  • ASTROENERGY
  • DMEGC
  • HUAWEI
  • SOLAR SOFAR
  • FRONIUS
  • GOODWE

Wybierając naszą ofertę, zyskują Państwo nie tylko jakość, ale i pewność, że przebieg prac będzie w pełni spersonalizowany. Dzięki doświadczeniu świadczymy pomoc w uzyskaniu dofinansowania przed procesem sprzedaży. Potrafimy sprawić, że cena fotowoltaiki będzie niższa. Doradzamy także, jak powinno przebiegać zgłoszenie instalacji do operatora energetycznego.

Zaletą współpracy z nami jest bezpłatne wsparcie specjalistów, którzy służą radą na każdym etapie realizacji projektu: od sprzedaży przez montaż, aż po serwis.

Korzyści płynące z posiadania instalacji fotowoltaicznej

Posiadanie paneli i ogniw słonecznych niesie ze sobą wiele zalet. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w domu, inwestujesz w niezależność energetyczną. Fotowoltaika to nie tylko oszczędności w cenie rachunków za prąd, ale również wsparcie dla środowiska przez redukcję emisji dwutlenku węgla. Jest to długoterminowa inwestycja, dzięki której nieruchomość wyposażona w system fotowoltaiczny może stać się bardziej atrakcyjna na rynku i łatwiejsza do sprzedaży.

W przypadku wystąpienia awarii sieci energetycznej montaż własnych źródeł energii zapewnia niezależność. Za sprawą modułowości i skalowalności systemów fotowoltaicznych, można je łatwo rozbudowywać w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie. Istotną zaletą jest również możliwość instalacji fotowoltaiki w odległych lub trudno dostępnych lokalizacjach, gdzie tradycyjna infrastruktura energetyczna może nie docierać.

Kompleksowa obsługa Klienta – od projektu do regularnego serwisu

Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż fotowoltaiki, ale także wsparcie po zakupie. Wykonujemy serwis, który umożliwia ocenę stanu technicznego i zapewnienie długiej żywotności systemu. Przeglądy te są przeprowadzane przez specjalistów, którzy z dokładnością oceniają stan techniczny instalacji i dokonują niezbędnych konserwacji. Dla domów jednorodzinnych rekomendujemy przeglądy w pięcioletnich odstępach czasu. Regularny serwis pozwala na zachowanie optymalnej pracy paneli.

Instalacje fotowoltaiczne w korzystnych cenach

Jeśli zastanawiają się Państwo nad instalacją paneli, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zapewniamy indywidualne podejście, kompleksową obsługę i konkurencyjne ceny fotowoltaiki. Wykonujemy profesjonalny, sprawny montaż oraz dokładną wycenę przed sprzedażą. Odpowiemy na wszystkie pytania, które mogą pojawić się na każdym etapie procesu.